

Джим Крамер закликав регуляторів провести «велику зачистку» криптоіндустрії
Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) повинна посилити регулювання криптовалютних компаній і провести «велику зачистку» індустрії. Про це заявив екс-керуючий хедж-фондом Cramer & Co. та ведучий шоу Mad Money Джим Крамер.
За його словами, індустрія цифрових активів досі залишається непідконтрольною органам нагляду, у тому числі тому, що представники галузі довгий час «боролися з регулюванням». Крамер наголосив, що в інвесторів цей факт не викликає довіри.
Крамер закликав SEC активізувати зусилля у площині переслідування несумлінних гравців криптовалютного ринку. На його думку, саме так можна захистити інвесторів та запобігти незаконному збагаченню шахраїв.
Фото: forklog.com
Олена Коваль
Читать на lenta.ua