«Дивишся на знімок - а легенів майже немає»: медики Прикарпаття на ковідній передовій
Репортаж «Німецької хвилі» з Яремче Прикарпаття вже місяць перебуває в "червоній" зоні карантину - мальовничі курорти нагадують міста-привиди, на дорогах - блокпости, а лікарі кажуть, що боротися з коронавірусом стало складніше. DW побувала у лікарняних палатах. "Коливаються показники, як тільки можуть", - стривожено хитає головою лікарка Яремчанської лікарні Галина Мацюк.
Пульсоксиметр на пальці пацієнта показує спочатку 91, потім - 89, а за декілька секунд - вже 87. Така сатурація - занизька: у здорової людини рівень кисню в крові має дорівнювати щонайменше 95.
"Ти неправильно лежиш, Іване", - звертається Галина Мацюк до пацієнта. Лікарка поправляє чоловіку кисневу маску і допомагає перевернуся на живіт.
Читать на ukrinform.ru

