День початку контрнаступу: У ОК "Південь" розповіли про ситуацію на південному фронті
У понеділок, 29 серпня, на юному фронті ЗСУ перейшли в контрнаступ на кількох напрямках, за цю добу війська російських окупантів зазнали значних втрат. Про це повідомили в оперативному командуванні "Південь" у Facebook, передає Час Пік. "Ворог продовжує бойові дії на тактичному рівні, намагається проводити ротацію підрозділів.
Демонстрацію сили проводить за допомогою авіації. Протягом доби ворог 5 разів атакував наші позиції, але успіху не мав", - йдеться у повідомленні. У районі Берислава, Високопілля та Антонівки знищено три склади боєприпасів.
Артилерія ЗСУ минулої ночі завдала поразки за 13 пунктами управління ворога в Херсонському, Бериславському та Каховському районах. Переправу, яку ворог налагоджував через Дніпро у районі села Львів, також рознесли. Тільки ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ домоглися знищення за добу до 82 російських військових та 30 одиниць техніки, серед чого: 11 гаубиць "Мста-Б"; важка вогнемета система "Сонцепек"; три реактивні системи залпового вогню "Град"; зенітно-ракетний комплекс С-300; самохідна артилерійська установка "Гіацинт-С"; самохідна артилерійсько-мінометна установка "Нона-С"; самохідні гаубиці "Акація"; два танки Т-72; шість одиниць бронетехніки; 120-мм мобільний міномет; протитанкова керована ракета.
Остаточні втрати ворога дорозвідуються. . Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua
