Чому росіянам не варто слухати путіна: дайджест пропаганди за 1 – 8 січня
МО росії з початку року вже «здивувало» Вашингтон на $3 млрд, а «патріарше припинення вогню» вже проходить лінією Благовіщенського собору кремля. Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки зібрав головні фейки та наративи пропаганди РФ за 1 – 8 січня. У новий рік з новим евфемізмом Конашенкову час перезаряджати калькулятор Сенс життя занадто складний для смертних росіян Церковний розіграш з припинення вогню У новий рік з новим евфемізмом Як зустрінеш новий рік, так його і проведеш.
2023-й з його першої ж хвилини розпочався для окупантів пекельно в буквальному сенсі. 1 січня було знищено будівлю ПТУ у тимчасово окупованій Макіївці, де дислокувалися чмобікі. Кількість «демілітаризованих» коливається від 89 (яких визнало МО РФ), до понад 600 осіб (як повідомляли місцеві пабліки). НАСПРАВДІ, вже 2 січня через події у Макіївці пропаганда створила новий евфемізм – «висока стільникова активність військовослужбовців».
У т.зв. «ДНР» заявили: «Причиною влучання HIMARS стало активне використання військовослужбовцями мобільних телефонів. Противник за допомогою розвідувального комплексу ECHELON виявив активність стільникового зв’язку і місцеперебування абонентів».
Окупантів «накрили» під час перегляду новорічного привітання путіна. Де він на тлі «продавчині морозива» (а раніше «рибалки»), яку тепер перевдягнули у військову форму, переконував чмобіків та інших, ще не мобілізованих росіян, що «моральна та історична правота на нашому боці». Отже, головний висновок, який мали б зробити росіяни з першої ж хвилини 2023 року – до Путіна надалі дослухатися не варто.
Це вкрай небезпечно. І не тільки в українській Макіївці. Адже, як рік зустрінеш, так його і проведеш.
Читать на ukrinform.ru
