Частина Києва може залишитися без опалення
У столиці без стабільного електропостачання 10 котелень.
"У зв’язку із надзвичайно складною ситуацією в енергетиці та значеними пошкодженнями енергетичної інфраструктури, "Укренерго" застосовує в Києві більш значні обмеження. Тому наразі без стабільного електропостачання 10 котелень столиці", - написав у Telegram мер Києва Віталій Кличко. Внаслідок цього перебої з теплопостачанням можуть виникнути у 144 житлових будинках міста. Енергетики та тепловики працюють у цілодобовому режимі. У столиці розгорнуть додаткові пункти обігріву. У Києві вже працює 430 пунктів обігріву, адреси яких можна знайти за посиланням. Після атак дронів-камікадзе на Київ та об'єкти інфраструктури комунальникам вдалося відновити роботу більшості котелень. При цьому без опалення залишаються близько 3% споживачів. За словами гендиректора YASNO Сергія Коваленка, у Києві світла може не бути по 10 годин.
Читать на rupor.info