

Більша частина українців вважає на необхідне повернути Україні ядерний статус — опитування
Більш ніж половина українців виступають за повернення нашій державі ядерного статусу, майже стільки ж вважають за необхідне позбавити росію від ядерної зброї задля убезпечення Україні від нових нападів в майбутньому. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» 20 та 21 листопада 2022 року.
Згідно із даними дослідження, за ядерне озброєння країни виступає 53% опитаних. Між тим у 2019 році цю ідею підтримувало 47% населення.
Серед заходів, які в майбутньому могли б стати заходами стримування від нового нападу на Україну наші співгромадяни обрали декілька головних:
Водночас в підписання мирних угод з країною-терористом в якості заходу стримування вірять лише 8% українців (більше в їхню ефективність вірять респонденти зі східних та південних областей України).
Рівень довіри українців до Збройних сил залишається незмінно високим — дослідження
Дані опитування свідчать, що переважна більшість населення Україні переконана, що перемогою можна буде вважати повноцінну деокупацію всіх наших земель, включно з Кримом, Донеччиною та Луганщиною. Таку думку висловили 85% опитаних.
Готові погодитись на вихід України на кордони до 24 лютого 2022 року лише 9% українців.
Продовжувати бойові дії на території російської федерації вважають на потрібне не більше 5% респондентів.
Контекст. Нагадаємо: Україна втратила ядерний статус 2 червня 1996 року. А ще станом на 1991 рік, Україна мала третій за розміром ядерний арсенал світу (до нього входили 176 міжконтинентальних балістичних ракет; десятки стратегічних бомбардувальників Ту-95МС та Ту-160; тисячі ядерних боєзарядів стратегічної зброї та тактичних ядерних боєзарядів).
З огляду на приєднання до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї та
Читать на thepage.ua
