Без Меган Маркл та принца Гаррі, які постіно психували, в палаці стало спокійніше — інсайдер
Без Меган Маркл та принца Гаррі, які більше року тому відмовилися виконувати королівські обов'язки поїхали в США, в палаці стало «набагато спокійніше». Про це повідомляє видання зі слів інсайдера.
Принц Чарльз, якому, як спадкоємцю трону, належить скласти план майбутнього монархії, відчуває навіть деяке полегшення у зв'язку з від'їздом сина і невістки.
«Однією з основних проблем з Гаррі та Меган була їхня нездатність зрозуміти, як все працює», — стверджує джерело. Герцог і герцогиня Сассекські постійно психували через те, що вони не можуть чинити так, як вони бажають. І тепер, за їх відсутності, все стало набагато простіше, хоча монархія позбулася відразу трьох працюючих членів королівської сім'ї — включаючи принца Ендрю, який відсторонений
Читать на fakty.ua