Авіаудар по Бахмуту: росіяни поцілили у багатоповерхівку, обвалилися три під’їзди
У вівторок, 20 вересня, уночі російські загарбники завдали авіаудару по Бахмуту. Влучання прийшлось по багатоповерховому будинку. За даними очільника Донецької ОВА Павла Кириленка, у будівлі обвалилися три під’їзди.
Він наголосив, що на місці наразі працюють рятувальники оскільки під завалами можуть бути люди.
Your browser doesn't support HTML5 video.
Окрім того, вночі російські окупанти гатили по Сіверську, Хромовому, Авдіївці та Богоявленці. В цілому за минулу добу росіяни вбили 1 мирного жителя Донецької області (у Торецьку), ще 12 осіб отримали поранення.
Кириленко вчергове наголосив, що на Донеччині вже давно немає жодного безпечного місяця та закликав населення евакуюватися.
Часткова анексія Донеччини та Луганщини поставить Кремль у принизливе становище – ISW
Контекст. Наприкінці серпня міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук заявила, що окрім Донецької, влада може оголосити обов’язкову евакуацію в Харківській, Запорізькій та Миколаївській областях.
Читать на thepage.ua

