Арахамія вважає, що тренд на «нові обличчя» вже минув
Глава «Слуги народу» Давид Арахамія каже, що зараз уже «тренд» на управлінців з досвідом, а не «нові обличчя», тому партія змінюватиме підхід до відбору нових людей. Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів, пише «Ми зараз обираємо віце-прем’єр-міністра з оборонного комплексу.
Якщо ви побачите склад цієї кадрової комісії, там і пан Горбулін, пан Коростильов… це ті люди, які роками тут показували, робили та можуть показати, що вони зробили… Ну так, вони літні люди, але вони це роблять… І ось ми таким чином зараз вибираємо людей», – сказав Арахамія. Він зазначив, що формула, за якою в політику обирали нових людей, «у складних системах» не працює.
«Зараз справді, ну не мода, тренд на управлінців з досвідом. Вже немає цього… «нове
. Читать на 1k.com.ua