Антоненко розповів, як у СІЗО в нього сталася панічна атака
Обвинувачений у справі стосовно вбивства журналіста Павла Шеремета Андрій Антоненко в ексклюзивному прямому етері зі свого дому розповів hromadske.ua про жахливий стан, у якому він перебував, коли був у слідчому ізоляторі 505 днів.
Антоненко каже, що понад тиждень пробув в одній камері, потім його перевели в іншу. Згадує, як сидів на табуретці, і зненацька в нього почалася панічна атака.
«Я сидів — і тут раптом таке відчуття… Мозок наповнився жахливим відчуттям… І ти розумієш, що потрібно терміново вийти за двері, просто відчинити їх і вийти… Я зіскочив, зняв шкарпетки… Панічний напад», — розповів Антоненко.
Каже, що сусіда по кімнаті вирішив не будити. Натомість вирішив «узяти себе в руки». Антоненко додає, що ця ситуація дала йому зрозуміти
Читать на rupor.info
