
Америка виходить з ВООЗ. Що це означає для світу?
Адміністрація Дональда Трампа офіційно повідомила Всесвітню організацію охорони здоров’я (ВООЗ) про те, що після 72-х років припиняє в ній членство, інформує . 6 липня Державний департамент США надіслав відповідного листа до ООН, що регулює роботу ВООЗ.
За словами Дональда Трампа, організація піддалася впливу Китаю та не змогла ефективно відповісти на коронавірусну кризу. Цьому кроку передували місяці заяв президента США про намір вийти з організації через стрімке зростання смертей від COVID-19.
Також лунали звинувачення на адресу китайської влади у недостатніх діях для стримання вірусу. Тож Трамп спочатку заморозив платежі США до ВООЗ, а наприкінці травня оголосив про вихід своєї країни з цієї організації.
Читать на 1k.com.ua
