Ахметов строит технический университет: разбираемся плохо это или хорошо
Основних ідей було кілька: 1. Олігарх вкрав наші гроші, а тепер будує на них університет – ганьба.
2. Це буде російський університет, що сприятиме русифікації міста.
3. Університетами повинна займатися держава, а не приватний бізнес.
Читайте також У нас серйозні проблеми з освітою: про "лікування" раку содою По-перше, давайте зрозуміємо, хто такі олігархи. Я писав неодноразово, що олігархи – це клас новітніх феодалів, тобто людей, які видобувають ренту не з власного капіталу (грошового чи людського), а з привілеїв (доступу до приватизації, закупівель, спеціальних тарифів тощо).
Деталі у статті. Модернізація країни, тобто створення сучасної країни добробуту, справедливості та гарного урядування, можлива лише шляхом перетворення феодального
. Читать на 24tv.ua
