Адаптивний карантин в Україні продовжили — він буде діяти щонайменше до 31 березня 2022 року
Уряд на засіданні 15 грудня прийняв рішення про продовження адаптивного карантину до 31 березня 2022 року. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
Адаптивний карантин в Україні ввели з 24 лютого. Він передбачає територіальний розподіл на чотири карантинні зони («зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону») по рівню епідемічної небезпеки та введення карантинних обмежень відповідно до епідемічної ситуації. У серпні уряд продовжив адаптивний карантин і режим надзвичайної ситуації до 1 жовтня, а у вересні ще раз — до 31 грудня 2021 року.
В Кабміні повідомили, що це допоможе максимально ефективно протидіяти пандемії та захистити здоров’я людей. Водночас усі правила щодо доступу до публічних місць із ковід-сертифікатами, носіння
Читать на itc.ua
