50-річна тернополянка провела два тижні з трупами матері та сестри в квартирі
У квартирі на вул. Братів Бойчуків у Тернополі поліцейські виявили два тіла та ледь живу 50-річну жінку.
Як виявилось, тернополянка майже три тижні провела у квартирі з мертвими матір'ю та сестрою. Про смерть жінок стало відомо лише після того, як двері до квартири виламали рятувальники та правоохоронці, яких викликали через неприємний запах, що поширювався у будинку.
Тіла жінок виявили ще у п'ятницю, 29 жовтня, але офіційно поліція повідомила про цей випадок лише сьогодні, 1 листопада. «Тіла двох мертвих жінок в квартирі на вулиці Братів Бойчуків виявили працівники поліції.
Ще одну жінку з даного помешкання бригада швидкої доправила до лікарні. Викликали правоохоронців сусіди, які скаржилися на неприємний запах з квартири.
Читать на 24tv.ua
