
10-річний хлопчик на Львівщині втік з дому, рятуючись від мами-шизофренічки
У суботу, близько 13:30 пустомитівські поліцейські знайшли 10-річного Олега Гайдука, який в 03:00 ночі втік з дому. Дитина провела ніч у закинутому автомобілі.
ZAXID.NET вдалося дізнатися, що дитина була змушена втікати з дому, аби врятуватися від матері. З власних джерел у поліції ZAXID.NET відомо, що Олег Гайдук мешкає вдвох зі своєю матір'ю у Пустомитах.
Вона хворіє на шизофренію, перебуває на обліку у Львівській обласній психіатричній лікарні. В ніч з 25 на 26 червня їй знову стало погано.
У жінки почались галюцинації, їй здалося, що в її сина вселилися демони і, за словами дитини, вона хотіла їх вбити. Переляканий хлопчик просто втік з дому, врятувавшись таким чином від матері.
Читать на 24tv.ua
