



ЗСУ знищили три артилерійських батареї окупантів | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей
За перші вісімнадцять годин дванадцятого липня ракетно-артилерійські підрозділи Сил оборони уразили пункт управління, шістнадцять (три батареї) артилерійських засобів на вогневих позиціях, чотири зенітно-ракетних комплекси та дві станції радіоелектронної боротьби російських окупантів.
Про це, серед іншого, в вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.
В свою чергу, 59 окрема мотопіхотна бригада ЗСУ імені Якова Гандзюка, яка воює під Донецьком, розповіла, що її бійці знищили танк загарбників, оприлюднивши відповідне відео.
На самому початку ролика показано, як в небо летить ракета американського протитанкового ракетного комплексу Javelin. Потім йдуть кадри, зняті безпілотним літальним апаратом: пряме влучання в танк і його горіння.
<p dir=«ltr» lang=«uk» xml:lang=«uk»>Воїни 59 ОМПБр знищили ворожий танк ?https://t.co/7afzWKQabH pic.twitter.com/HEYY7SddLt— Оперативний ЗСУ (@operativno_ZSU) July 12, 2023
<hr />Подпишитесь на новости<hr /> Читать на real-vin.com