ЗСУ відбили в окупантів позиції під Авдіївкою
Минулої доби на Авдіївському напрямку бійці Збройних сил України відбили понад десять атак російських окупантів в районах Степового, Авдіївки, Сєверного, Невельського. Агресор не полишає спроб оточити Авдіївку, активно застосовуючи авіацію.
Про це в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого прозвітував об’єднаний пресцентр Сил оборони Таврійського напрямку.
В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» дещо несподівано повідомив: «На південь від Авдіївки ЗСУ вибили російські війська з двох опорних пунктів. Тривають позиційні бойові дії».
Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» це підтвердив: «Північніше вентиляційного ствола шахти «Бутівка» проведено стабілізаційні заходи, ворога вибито на вихідні позиції».
Він позначив це на своїй актуальній карті. Так само, як і втрату нашими захисниками терикону північніше Авдіївки (про це ми писали раніше) та просування агресора в районі Первомайського.
Дивись для порівняння скриншоти карти «DeepState» за 23 та 24 жовтня; на останньому ми синьою стрілочкою позначили просування наших захисників, а червоними – загарбників.
<hr />Подпишитесь на новости<hr /> Читать на real-vin.com
