ЗСУ відбили атаки росіян в трьох областях та збили п’ять крилатих ракет, - Генштаб
Українським військовим вдалося відбити атаки росіян в Луганській, Харківській та Донецькій областях, а також збити п’ять крилатих ракет.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сторінку Генерального штабу ЗСУ.
Противник намагається утримати тимчасово захоплені території, зосереджує зусилля на стримуванні дій сил оборони на окремих напрямках, разом з тим не залишає спроб вести наступальні дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках.
За добу підрозділи Сил оборони відбили атаки окупантів в районах населених пунктів: Огірцеве Харківської області; Білогорівка Луганської області; Новокалинове та Мар’їнка Донецької області.
Ворог обстрілює позиції наших військ вздовж лінії зіткнення, здійснює інженерне обладнання оборонних позицій та рубежів на окремих напрямках та веде повітряну розвідку. Порушуючи норми Міжнародного гуманітарного права, закони та звичаї ведення війни, продовжує завдавати ударів по критичній інфраструктурі та помешканнях цивільного населення.
На Волинському та Поліському напрямках обстановка без суттєвих змін. Республіка білорусь продовжує підтримувати збройну агресію російської федерації проти України, надаючи свою інфраструктуру та повітряний простір. Зберігається загроза ракетних та авіаударів, а також застосування ударних БПЛА "Shahed-136" з території Республіки Білорусь. Під виглядом навчальних зборів тривають заходи прихованої мобілізації до Збройних сил Білорусі. За наявною інформацією, проходять заходи підготовки операторів зенітних ракетних систем та екіпажів танків.
На інших напрямках противник здійснював обстріли:
на Сіверському напрямку - зі ствольної артилерії, в межах населеного пункту Юнаківка Сумської області;
на Слобожанському напрямку - з мінометів, ствольної та реактивної артилерії,
Читать на rbc.ua