ЗСУ відбили 6 атак окупантів - Генштаб ЗСУ
Загарбники не залишають спроб взяти під контроль Донеччину та інші окуповані території, повідомляє Генштаб ЗСУ.Російські окупанти продовжують тактику терору та залякування цивільного населення України. Не маючи змоги відповісти на полі бою, російські війська вкотре вдарили ракетами по критичній інфраструктурі мирних українських міст.
Під удари ракет та залпи реактивних систем залпового вогню потрапили об’єкти енергетики, водопостачання, заводи та житлові будинки у містах Харків, Запоріжжя, Костянтинівка, Слов’янськ та Краматорськ. Постраждала інфраструктура в районах населених пунктів Первомайське, Білогорівка, Зайцеве, Весела Долина, Сухий Ставок, Широке, Партизанське та Любомирівка.
Читайте також: Російські окупанти вбили понад тисячу жителів Ізюму
Загалом, протягом поточної доби ворог завдав 5 ракетних, понад 10 авіаційних ударів та провів більше 20 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по військових і цивільних об’єктах на території України.
На Волинському та Поліському напрямках обстановка без суттєвих змін.
На інших напрямках противник обстрілював військову та цивільну інфраструктуру із танків, бойових машин, ствольної та реактивної артилерії, а саме:- на Харківському напрямку – у районах Костянтинівки та Удів;- на Краматорському напрямку – у районах населених пунктів Старий Караван, Слов'янськ, Тетянівка, Піскунівка, Райгородок та Крива Лука;- на Бахмутському напрямку – у районах населених пунктів Веселе, Миколаївка Друга, Зайцеве, Соледар, Бахмутське, Бахмут та Роздолівка;- на Авдіївському напрямку - біля Красногорівки, Мар'їнки, Водяного, Первомайського та Новомихайлівки;- на Новопавлівському напрямку – в районах Микільського, Пречистівки, Великої Новосілки та Вугледару;- на Запорізькому напрямку – в
Читать на lenta.ua
