Жодної вцілілої будівлі та майже цілодобові обстріли: окупанти намагаються знищити Авдіївку
Найгарячішими точками на мапі бойових дій наразі є Бахмут та Авдіївка. Про це повідомив 5 каналу голова Авдіївської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш.
За даними Генштабу ЗСУ на 18:00 8 грундня 2022 року, на Бахмутському та Авдіївському напрямках противник зосереджує основні зусилля на веденні наступальних дій. Обстрілів з танків, мінометів ствольної та реактивної артилерії зазнали райони тридцяти населених пунктів.
В Авдіївці пекло — її стирають з лиця землі: місто пережило один із найгірших обстрілів за 8 років
З 8:00 8 грудня 2022 року у місті не вщухають обстріли. Вцілілого житлового фонду у місті вже нема — дома або пошкоджені, або повністю зруйновані. Є будівлі, які можливо відновити. Але 60% – тільки під знос.
В Авдіївці не залишилось вцілілих будівель. Фото з соціаьних мереж
Your browser doesn't support HTML5 video.
Попри це, у місті живуть близько 2 тисяч людей, у тому числі й діти. З 25 тис. мешканців Авдіївки виїхали 90%. Всі хто лишився у місті проживають у підвалах багатоповерхівок, або у підвалах приватних будинків старої частини міста. За даними ІА «Вчасно», в Авдіївці є одна лікарня, де перебуває лікар та чотири медсестри. Комунальних послуг у місті немає, світло зникло ще півроку тому, газ у травні 2022 року — як і по сій Донеччині. Води немає, воду у місті беруть зі свердловини яка працює за допомогою генераторів.
В Авдіївці живуть близько 2 тисяч людей. Фото з соціальних мереж
На комунальних підприємствах також є імпровізовані Пункти незламності. Подібні в Україні створюються, а в Авдіївці вони вже 9 місяці.
За словами Барабаша, раніше тактика окупантів була проста: вони починали масований артобстріл, а потім штурмові дії:танками, БТР, тощо. Після йшла піхота.
Авдіївка практично
Читать на thepage.ua

