Зеленський подякував Байдену за підписання закону про ленд-ліз
Президент України Володимир Зеленський подякував президенту США Джо Байдену за підписання закону про ленд-ліз. Україна та США зможуть разом захистити демократію в Україні та Європі, як і 77 років тому. Про це в Twitter повідомив Президент України Володимир Зеленський, передає Час Пік.
"Підписання сьогодні закону про ленд-ліз - історичний крок. Вдячний президенту Сполучених Штатів Джо Байдену та народу Америки за підтримку України у боротьбі за нашу свободу та майбутнє. Переконаний, що ми знову разом переможемо.
І захистимо демократію в Україні та Європі. Як і 77 років тому", - написав Зеленський. Президент переконаний, що Україна та США знову разом переможуть.
Нагадаємо, президент США у війні з Росією. "Ми підтримуємо Україну. Ці кроки є затратними, але ховатися від агресії ще дорожче.
Така програма була минулого разу під час Другої світової війни. Зараз Європа потребує ще більшої допомоги", - прокоментував Байден. Закон про ленд-ліз для захисту демократії в Україні від 2022 року прискорить передачу критично важливого військового озброєння та інших життєво необхідних матеріалів в Україну без бюрократії.
Читать на vchaspik.ua
