Зеленський анонсував засідання радників «нормандської четвірки»
брифінгу за підсумками перемовин з лідерами Франції та Німеччини розповів президент Володимир Зеленський, який перебуває з офіційним візитом в Парижі.За словами президента, засідання радників лідерів “нормандського формату” відбудеться 19 квітня. Вони обговорюватимуть кластери щодо виконання Мінських угод.“Ми наближаємося до наступного засідання “нормандської четвірки”.
Вважаю, що воно можливе. 19 числа (квітня, — ред.) буде засідання радників “нормандської четвірки”.
Обговорюватиметься низка питань. В першу чергу — кластери, які будуть розроблені французькою та німецькою стороною.
З доповненнями України. Розглядаються також Росією.
Всі чотири країни підготують додатки до цих кластерів — з чим згоден, з чим ні. Ці кластери — це покрокове
. Читать на bykvu.com