
За добу на Донбасі відбито вісім атак ворога, - ООС
На Луганському та Донецькому напрямках за добу українські захисники відбили вісім атак ворога та завдали йому відчутних втрат. Про це повідомляє прес-центр ООС у Facebook, передає Час Пік.
"Упродовж поточної доби, 6 травня, військовослужбовці угруповання Об'єднаних сил успішно відбили 8 атак ворога. Завдяки вмілим діям та майстерності наші воїни завдали втрат російським окупантам", - йдеться у повідомленні.
Зокрема було знищено: 3 танки, 8 артилерійських систем (з них 4 РСЗВ), 7 одиниць бойової броньованої техніки, 3 одиниці спеціальної інженерної техніки та один автомобіль ворога. Крім того, підрозділи протиповітряної оборони у небі українського Донбасу збили 7 безпілотних літальних апаратів типу "Орлан-10".
"Українські військовослужбовці продовжують мужньо та героїчно стримувати навалу агресора! Разом до перемоги!", - додали у прес-центрі. Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua