З Лисичанська вдалося вивезти 31 людину: "Це була одна з найважчих евакуацій"
Сьогодні, 27 травня, відбулася чергова евакуація із Луганської області. Спочатку планувалося забрати семеро жителів Лисичанська, у результаті - поїхала 31 людина. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай на своїй сторінці у Facebook, передає Час Пік.
"Це була одна з найважчих евакуацій за останній час, але найпродуктивніша. Патрульні поліцейські приїхали до Лисичанська забрати сімох людей, які заздалегідь повідомили, що хочуть евакуюватися. Патрульних це не влаштувало, і почалася психологічна розмова… кілька годин умовлянь та 31 людина вже сиділа у броньованому автомобілі, з них 13 дітей.
Одну жінку передали лікарям, адже днями вона перенесла інсульт", - написав Гайдай. Крім того, іншим рейсом було доставлено гуманітарний вантаж для тих, хто залишився у регіоні. Проте ударною хвилею було пошкоджено лобове скло машини.
Читать на vchaspik.ua