Вже в безпеці: з Лисичанська вдалося евакуювати ще 23 людини
"Тиха" евакуація продовжується. Сьогодні, 10 червня, з Лисичанська вдалося евакуювати ще 23 особи. Вони вже у безпеці.
Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай на своїй сторінці у Facebook, передає Час Пік. "Англієць-волонтер Філіпп з Сєвєродонецька вкотре зібрав супербригаду, яким сьогодні вдалося вмовити 23 людини їхати в спокійне місце. Після того, як евакуація з Сєвєродонецька зупинилася, а в самому місті Філіпп з іншими волонтерами потрапили під обстріли, після лікування - переключилися на Лисичанськ", - написав Гайдай.
За його словами, серед евакуйованих були двоє сэвэродончан. Усі вже ночують у безпечному місці. "Потроху рухаємось...
Обирайте життя!", - додав голова Луганщини. Нагадаємо, раніше Гайдай повідомляв, що , оскільки російська армія використовує великий калібр, який пробиває бетон. Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua