

Як щури з корабля: військове командування загарбників активно тікає з Херсона
Військове керівництво окупантів тікає з тимчасово захопленої росіянами Херсонської області, перетворюючи процес підготовки до псевдореферендуму щодо приєднання до росії у відвертий фарс. Про це повідомив перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський.
Соболевський пояснив, що нині російські війська не мають жодного безпечного логістичного маршруту, який би забезпечував місцеве угрупування. Він припустив, що саме це і стало головною передумовою для втечі з області.
Влучання акуратне, але дієве: ЗСУ зробили Каховський міст непридатним для руху
Депутат місцевої облради Сергій Хлань повідомив, що найближчі два тижні стануть дня війська загарбника вирішальними. З огляду на це окупанти частіше пускають в дію авіацію, посилюють обшуки та репресії серед місцевих, особливо вчителів та медиків.
За його даними, в понеділок, 15 серпня, ворог запланував запуск власної телекомпанії «Таврія» для поширення пропаганди серед населення. На додачу, росіяни активно розповсюджують свої друковані ЗМІ.
Він додав, що нині в області катастрофічно не вистачає медикаментів, спостерігається також і дефіцит медиків.
Чому не підірвали мости з Криму та хто «розмінував» Чонгар: Резніков повідомив, коли буде розслідування
Контекст. Генерал-майор Дмитро Марченко минулого тижня заявив, що херсонцям залишилось почекати недовго та спрогнозував, коли ЗСУ виб'є росіян з окупованої області.
Читать на thepage.ua