Яценюк: Глашатай Путина Медведев после своих постов должен дописывать: "Полюби меня больше, Володенька"
Интервью на русском языке читайте позже– Доброго вечора. шановні друзі! Добрий вечір, Арсенію Петровичу!– Вечір добрий.– Напередодні надійшла така радісна звістка з Гааги, про що я навіть мріяти не міг. Мені здавалося, що все це теревені, але суд в Гаазі видав ордер на арешт Володимира Путіна. Що це насправді означає? І чи побачимо ми Путіна за гратами?– Ви пригадуєте, минулої передачі, вже коли ми завершували, ви запитували, чого я такий сумний.
По-перше, тиждень був дуже складний, стільки похоронів було, стільки подій складних було. А от цей тиждень, я вам скажу, я взагалі не сумний. І скажу вам, чому я не сумний.
Це ж у мене ще й особисте щодо Путіна. Він же, мерзотник, у 2015 році дав команду слідчому комітету Росії і виписав же на мене, падлюка, ордер. Тобто, він виписав ордер, по якому за рішенням суду начебто я вбив 30 російських військовослужбовців у Чечні.
Я буду щоразу це повторювати. Там пишуть всякі товариші. От увага.
Путін мене звинувачує у вбивстві 30 російських військовослужбовців у Чечні. І воно так, начебто смішки-смішки, а в принципі це ж серйозний крок, який має наслідки.От чому я про це почав розповідати? Щоб зразу упередити всю цю московську брехливу пропагандистську машину, яка робить вигляд, що це нічого не значить. От давайте розкладемо конкретно по пунктам, що означає ухвалення цього рішення.
В першу чергу я думаю, що багато хто взагалі не очікував ухвалення такого рішення Міжнародним кримінальним судом.– Я не очікував.– ВВС мене днів 10 тому запитало в прямому ефірі, можна подивитися, про викрадення дітей. Я кажу, що основний злочинець – Путін, а друга злочинка – це ця Львова-Бєлова, я ще прізвище її забув. І, бачте, склалися так обставини, що Міжнародний кримінальний суд виписує і на одного, і
. Читать на gordonua.com



