

"Я люблю Сєвєродонецьк": у мережі показали, як виглядає місто в районі ДК Хіміків
У мирний час ДК Хіміків у Сєвєродонецьку був своєрідним символом хімічного, спортивного та культурного життя міста. Але з приходом "визволителів", у місті було знищено не лише житлові будинки, заводи та підприємства, а й культурні пам'ятки. Так у мережі з'явилося відео від місцевих жителів, на якому показаний Палац культури та понівечена стела "Я люблю Сєвєродонецьк", передає Час Пік з посиланням на "Донбас оперативний".
На кадрах мешканці міста показали, як виглядає площа біля ДК Хіміків та стела "Я люблю Сєвєродонецьк". "Ось такий напис є "Я люблю Сєвєродонецьк" і ось на тлі того, що ми бачимо, відчуття такі, що їх не описати й не підібрати слова. Людям, які тут живуть нічого неможливо порадити", - йдеться на відео.
Під час знімання чітко чути вибухи. "Ось зараз був бах", - кажуть очевидці. "Руки б відбити цьому Малевичу, який перефарбував в аквафреш. Сєвєродонецьк, був і буде українським містом", "Це наш, знаменитий ДК Хіміків.
Читать на vchaspik.ua