Воєначальник Сергій Наєв прокоментував готовність Київщини до оборони
У Північній операційній зоні Київської області українські захисники створили комплексну систему вогневої поразки, яка передбачає знешкодження супротивника на далеких підступах та у найближчій глибині його бойових порядків. Про це повідомив Командувач Об'єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв , передає Відділ зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗСУ.
На цій ділянці оборони командир з'єднання ЗСУ взаємодіє з підрозділами ДПСУ, Нацгвардії, Нацполіції та СБУ. Ведеться превентивна робота з протидії ДРГ та відображенню можливого настання супротивника.
Раніше повідомлялося, з яких областей розпочнеться евакуація у разі нападу з боку Білорусі .
Фото: скріншот відео
Читайте також: Керівник патрульної поліції розповів про перші бої з ДРГ у Києві
Ірина Костюченко
Читать на lenta.ua
