Ворог активно використовував РСЗВ та авіацію, а ЗСУ завдали значні втрати, - Генштаб
Протягом доби ворог здійснив до десяти обстрілів з РСЗВ й активно використовував авіацію. Тим часом наші герої завдали росіянам значних втрат.
Про це пише РБК-Україна з посиланням на Facebook-сторінку Генерального штабу ЗСУ.
Росія продовжує зосереджувати зусилля на спробі виходу на адміністративний кордон Донецької області, а також утриманні тимчасово окупованих територій Харківської, Луганської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей.
"Ворог не припиняє завдавати ударів по критичній інфраструктурі та цивільних об’єктах нашої країни. Протягом поточної доби постраждала інфраструктура та мирні громадяни населених пунктів Костянтинівка, Чумаки, Лебединське, Запоріжжя, Давидів Брід, Мирне та Очаків", - пише пресслужба Генштабу.
Для своїх злочинів Росія використовувала крилаті, авіаційні, зенітні керовані ракети та ударні безпілотні літальні апарати іранського виробництва.
За поточну добу росіяни завдали:
На Волинському та Поліському напрямках обстановка без суттєвих змін.
На територію Криму з Гомеля прибув черговий ешелон з озброєнням, військовою технікою та боєприпасами.
На інших напрямках противник здійснював обстріли:
"На тимчасово окупованій території українського Криму окупаційна влада видала наказ, в якому визначила порядок евакуації музеїв. Зокрема, для музеїв тимчасово окупованого регіону затверджено плани внутрішньої (в межах окупованого регіону) та зовнішньої (на територію Російської Федерації) евакуації. Першочерговій евакуації підлягають експонати, що мають найбільшу матеріальну цінність", - додає Генштаб.
В районах населених пунктів Хлібодарівка Донецької області, Токмак Запорізької області та Токарівка Херсонської області наші воїни знищили до 150 окупантів й близько 100 залишили пораненими. Також
Читать на rbc.ua
