Влада Києва змінила принцип паркування авто на муніципальних майданчиках
На муніципальних майданчиках Києва тимчасово скасовано плату за паркування автомобільного транспорту. Інспектори з паркування не штрафуватимуть водіїв. Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація у Telegram-каналі.
«У столиці тимчасово призупинено оплату паркування на майданчиках КП «Київтранспарксервіс». Ці зміни відображені у додатку Київ цифровий», – йдеться у повідомленні.
Читайте також: Київ потрапив у топ міст світу із найзабрудненішим повітрям
Причина цього рішення полягає у скасуванні плати із судовим процесом щодо вартості паркування.
Наразі про терміни завершення судового процесу та рішення щодо вартості оплати наразі не повідомляється. Про результати у КМДА пообіцяли заздалегідь поінформувати автовласників.
Фото: kiev.segodnya.ua
Читайте також: У Києві вирішили, який громадський транспорт не зупинятимуть під час тривог
Олеся Цвірка
Читать на lenta.ua
