Відповідальність – на Росії: Білий дім зробив офіційну заяву щодо ракети в Польщі
Про це йдеться в офіційній заяві Білого дому. Читайте Vlasti в Telegram: повідомляємо лише найцікавіше Там наголосили, що хоч би які були остаточні висновки розслідування інциденту, очевидно, що Україна мала і має повне право захищати себе.
Також у заяві наголосили, що США повністю довіряє розслідуванню польського уряду щодо вибуху та високо оцінює його професіоналізм та продуманість. “Ми не випереджатимемо їхню роботу і залишаємось у тісному контакті з нашими польськими колегами, оскільки все ще збираємо інформацію.
Ми не побачили нічого, що суперечило б попередній оцінці президента Польщі Анджея Дуди про те, що цей вибух, найімовірніше, був результатом вибуху української ракети ППО, яка, на жаль, впала на території Польщі”, - йдеться у документі. Також адміністрація США пообіцяла продовжувати оцінювати та відкрито ділитися будь-якою новою інформацією у міру її надходження.
Крім того, США підтримуватимуть тісний контакт із українцями щодо будь-якої інформації, яка може доповнити картину того, що сталося. “Ми знову висловлюємо солідарність із народом України та співчуваємо у зв'язку із втратами, понесеними ним внаслідок цих варварських авіаударів.
Ми знаємо, що в результаті мільйони українців залишилися без електрики, води та предметів першої потреби. Наші думки та молитви знову звернені до близьких двох трагічно загиблих польських громадян”, - резюмували у Білому домі.
. Читать на vlasti.net

