Відкрито офіційне "полювання" на торговців та нарколабораторії — стартувала акція "Спіймай баригу"
Реальні виплати за торговців наркотиками та чіткий план боротьби з незаконним розповсюдженням — обіцяє бізнесмен Єгор Левченко. Саме він стоїть за гучною акцією "Спіймай баригу — отримай кеш". Акція стартує — першого травня вся система починає працювати.
Пишуть Українські новини. Про те, кому платитиме гроші і як планує перемогти наркобізнес в Україні, Левченко розповів в інтерв’ю блогеру Стасу Домбровському. Ні до політики, ні до влади жодного стосунку не має — заявив в інтерв’ю Єгор Левченко. Наразі він займається бізнесом за кордоном і маємо можливість фінансувати проєкти для України.
"Я не маю стосунку до політики чи влади як такої. Я, до речі, раніше розповідав про свій бізнес, він зосереджений суто в IT сфері. Це мережа компаній у різних країнах.
Ми займаємося лідогенерацією — якщо простою мовою, залученням клієнтів для наших клієнтів. Залучаємо трафік на найрізноманітніші сайти, в основному — ставки та казино. Також ми займаємося арбітражем трафіку — для маленьких компаній з лідогенерації ми працюємо "фільтром" — перепродуємо для клієнтів згенерований ними трафік.
Ну і так далі" — розповів Левченко у своєму першому розгорнутому інтерв’ю. Кілька місяців, поки анонс акції "Злови баригу" гримів по всій країні, її ініціатор і головний спонсор залишався в тіні. Сьогодні Єгор Левченко заявляє — фінансувати її готовий стільки, скільки знадобиться.
І доти, доки не збільшаться хоча б удвічі показники Департаменту боротьби з наркотиками. "Не буду кривити душею, роблю це і для країни, і для себе. Мені набридло слухати, що я маю стосунок до сфери наркоторгівлі.
Читать на ukrainianwall.com


