Вбиті у власних домівках. Війна путіна зі спальними районами
У четвер, 13 жовтня, в Миколаївській лікарні помер 11-річний хлопчик. Він став шостою жертвою чергового удару росіян по одній з міських багатоповерхівок. Дитина шість годин провела під завалами будинку, зруйнованого російською ракетою С-300. Хлопчик із Миколаєва став далеко не першим українцем, якого росіяни вбили у власній домівці. Регулярні ракетні та артилерійські удари по цивільних цілях є тактикою, до якої рашистські війська вдаються, починаючи з 24 лютого.
Така ж сумна доля чекала і на Бориса Романченка, 96-річного в’язня нацистського концтабору Бухенвальд. Загибель ветерана у своїй харківській квартирі від російської ракети показала, як виглядає насправді «денацифікація» по-путінськи. Станом на початок вересня правоохоронцям було відомо про загибель від російських обстрілів щонайменше 7 тисяч цивільних громадян.
Ці цифри було озвучено ще до виявлення масових поховань у деокупованих районах Харківської області. Очевидно, вони також не враховують і всіх жертв варварської облоги Маріуполя. Початок путінського правління в Росії ознаменувався нічними підривами багатоквартирних будинків в Буйнакську, Москві та Волгодонську.
Тоді фото з обваленими стояками і повідомлення про загибель уві сні цілих сімей шокували весь світ. І роз’язали Путіну руки для початку Другої чеченської війни. Сьогодні російський агресор відкрито чинить те саме з українцями в Бородянці, Одесі, Запоріжжі… Зйомки жахливих руйнувань у харківському масиві Північна Салтівка мало чим відрізняються від кадрів з Росії, які потрясли світ восени 1999 року.
Читать на ukrinform.ru

