В “Укренерго” відзвітували про підготовку до опалювального сезону
У НЕК “Укренерго” відзвітували про підготовку до майбутнього опалювального сезону і ймовірних ракетних ударів московитів по енергетичних об’єктах. Там заявили про підготовку резервних схеми живлення споживачів та запас обладнання для ремонтів.
Про це розповів голова правління компанії Володимир Кудрицький.
“Якщо брати сценарій без атак, ми розуміємо, яким чином покривати збільшене зимове споживання. Але обстріли можуть сильно переформатувати ситуацію. Ми маємо бути готові до найгірших сценаріїв – повторення минулорічних атак ракетами і дронами проти енергосистеми. Тому готуємо резервні схеми живлення споживачів, запас матеріалів та обладнання, щоб швидко лагодити пошкоджені об’єкти”, – розповв посадовець.
При цьому, за його словами, компанія виконала понад 90% робіт, запланованих до опалювального сезону. Однак продовжується робота над замовленням та доставкою в Україну обладнання, насамперед трансформаторів.
“Готуємо резервні схеми живлення споживачів, а також продовжуємо замовляти обладнання, щоб коли ворог почне вибивати наші об’єкти, ми могли отримувати з-за кордону нові автотрансформатори не чекаючи 8-9 місяців як минулого року”, – зазначив голова правління НЕК “Укренерго”.
В “Укренерго” також закликали українців долучитися до підготовки до опалювального сезону. “З листопада буде похолодання і, відповідно, зростання споживання. Його можна пом’якшити, споживаючи електроенергію більш ощадливо”, – наголосив Кудрицький.
Він порадив перевірити генератори й накопичувачі електроенергії, за можливості утеплити житло та дізнатися розташування “Пунктів незламності”.
НЕК “Укренерго” не очікує дефіциту електроенергії у вересні та жовтні цього року в разі, якщо росіяни не завдаватимуть масованих ударів по українській енергетичній
Читать на rupor.info

