




В Україну прибула і стала на бойові чергування нова партія «Байрактарів»
В Україну вже прибули і стали на бойові чергування нові БПЛА «Байрактар», також буде більше ПЗРК «Стінгер» та «Джавелін».
Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков у facebook.
«Характер подій змінюється. Російські окупанти намагаються хоч якось утримати боєздатність своїх підрозділів. Але вдається все гірше та гірше. Про це свідчать неодноразові здачі в полон груп російських солдатів із офіцерами, а також відмови продовжувати наступ», — написав.
За його словами, росіяни починають усвідомлювати усю складність ситуації.
«Тотальна брехня російської пропаганди дає тріщини. Ворог злякався прямого контакту з українськими захисниками та захисниками. Тому перейшов до злочинної тактики дистанційного обстрілу мирних міст», — додав він.
Міністр наголосив, що удари авіацією та ракетами з території Росії та Білорусі по житлових будинках та школах, обстріли з РСЗВ пологових будинків – це «боягузлива поведінка тих, хто не має честі».
«Це не військові – це терористи, представники держави-терориста. І це тавро надовго», — констатував міністр.
Також він сказав, що збільшується обсяг допомоги, яку отримує Україна. «Збільшується кількість країн, які надають цю допомогу. Приєднуються навіть ті, хто вважав це неможливим. В Україну вже прибули та стали на бойові чергування нові байратари. Буде більше стенгерів та джавелінів», — додав міністр.
«Пишаюся кожним, хто сьогодні захищає свій будинок від російської навали. Схиляю голову перед тими, хто дав своє життя. Після перемоги ми вшануємо їхню пам'ять так, щоб і через століття українці поважали героїв Гостомеля, Херсона, Чернігова, Сум, Щастя, Волновахи, Харкова, Маріуполя, Охтирки та інших міст, як ми шануємо наших героїчних предків, починаючи від літописних князів», — підсумував
Читать на thepage.ua