
В українських школах з вересня планують запровадити оновлений предмет «Інформатика»
Міністерство цифрової трансформації спільно з Міністерством освіти розпочинає реформу освіти в IT-сфері. З вересня 2021 року планується запровадити у школах оновлений предмет «Інформатика», а через рік його запустять для всіх класів та закладів освіти.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, такі зміни частково пов’язані з тим, що за останній рік виріс попит на українських IT-спеціалістів.
Дітям із 1 класу показуватимуть, як шукати та аналізувати інформацію за допомогою інтернету. Крім того, дітей навчатимуть програмування та основ цифрової грамотності за допомогою гейміфікації та різних ІТ-інструментів. А вчителі більше виконуватимуть роль тьюторів і допомагатимуть їм, – зазначив Федоров.
Він
Читать на from-ua.com
