В Україні ввели нову систему інформування водіїв про отримання штрафів
Водіям, які оплачуватимуть штрафи протягом 10 пільгових днів, не надсилатимуть постанови про штрафи, так звані “листи щастя”.
Про це розповів перший заступник начальника Патрульної поліції Олексій Білошицький в ефірі одного з українських телеканалів, інформує «Прямий».
Він відзначив, що нововведення допоможе заощадити державні кошти, які витрачають на розсилання паперових повідомлень. Зараз систему переведуть в електронний формат.
“Мова йде про встановлення спеціальних додатків і використання електронних засобів для того, щоб швидше дізнатися про своє правопорушення. Зараз таких можливостей багато: це й електронний кабінет водія, і чат-бот МВС, створений спеціально для цього, і спеціальні додатки, які дозволяють водієві дізнатися про
Читать на goodnews.ua

