В Україні майже не залишилося вакцин Covishield та SKBio для першого COVID-щеплення
про препарати Covishield (випускається в Індії) та AstraZeneca-SKBio (виробляється у Південній Кореї).Частину доз заздалегідь зарезервували для другого щеплення. Вакцинація ж першою дозою поновиться після чергових поставок вакцин.“У пунктах щеплень по всій Україні використали майже всю вакцину AstraZeneca (Covishield та SKBio) проти COVID-19, призначену для імунізації першою дозою.
Частину цієї вакцини (загалом 26 тис. доз) зарезервовано для введення другої дози тим пацієнтам, щеплення яких розпочалося з 24 лютого”, – зазначили в МОЗ.У відомстві уточнили, що вакцина для першої дози закінчилася в пунктах щеплення: Вінницької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської,
. Читать на bykvu.com