
В Україні для власників електроавтомобілів настали важкі часи
У зв'язку з віяловими відключеннями світла останніх півтора місяця в Україні сильно погіршилася ситуація з електрозарядками для електроавтомобілів. Про це пише "Автоконсалтинг".
«Ще наприкінці минулого тижня ми констатували, що близько 60% електрозарядних станцій із публічним доступом, на жаль, перестали працювати. Але, згідно з свіжими даними, зараз працює вже не більше 30% ЕЗС від наявної кількості», – повідомляє видання.
Читайте також: Стало відомо, скільки триватимуть відключення світла у Києві
У вересні 2022 року з'явилася інформація, що Швеція закриває громадські станції зарядки електромобілів через високі витрати на електроенергію.
Як повідомлялося, у НЕК «Укренерго» визнали, що останніми десятиліттями проводять децентралізацію енергосистеми України. Причина - стрімка деіндустріалізація країни.
Фото: Інсайдер UA
Читайте також: Що утримує США від передачі Україні літаків — подробиці
Ірина Костюченко
Читать на lenta.ua
