В Харкові співробітник СБУ привласнив авто
В Харкові співробітник обласного управління СБУ незаконно заволодів авто та користувався ним у приватних цілях. Про це виданню стало відомо з матеріалів кримінальної справи за ч.
3 ст. 289 КК.Чоловіка мобілізували у травні на посаду співробітника охорони 3-ї категорії сектору режимно-секретного відділу управління.
Зазначається, що чоловік з корисливих мотивів незаконно заволодів автомобілем на території області, та користувався ним у власних цілях до 20 травня 2022 року.Співробітнику вручили підозру ч. 3 ст.
289 КК. За клопотанням слідчого слідчий суддя Київського районного суду міста Полтави обрав обвинуваченому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою у вигляді застави в розмірі 780 тисяч гривень.
. Читать на 368.media

