В 2022 році у Харкові почнуть вироблятимуть вакцину CoronaVac проти коронавіруса COVID-19
Харківське підприємство «Лекхім» наступного року планує запустити виробництво вакцин у наповнених шприцах — в тому числі і вакцин проти COVID-19. Про це стало відомо на зустрічі колективу «Лекхіма» з секретарем Харківської міської ради Ігорем Тереховим.
«Це дуже важливий проєкт. Ми не знаємо, якою буде ситуація за місяць або два з пандемією. І те, що харківське підприємство збирається випускати вакцину і вкласти у виробництво приблизно 25-30 млн євро, — це дуже добре», — заявив Ігор Терехов.
Секретар міськради також зазначив, що влада Харкова зараз робить все можливе для того, щоб підготуватися до вірогідної нової хвилі коронавіруса — закуповуються препарати, необхідне медичне обладнання, кисневі станції.
У Харкові вироблятиметься
Читать на itc.ua

