
Українські захисники «мінуснули» ще два ворожі склади на Херсонщині
Збройні Сили України не припиняють знищувати ворожі склади боєприпасів. У четвер, 28 липня, під удар потрапили одразу два таких об’єкти – у Чорнобаївці та Білорігці, повідомляє оперативне командування «Південь».
Місцеві ЗМІ повідомили про гучні вибухи поблизу Чорнобаївки близько 15:40. Далі в мережі почали поширювати світлини та відео наслідків прильотів.
Британська розвідка у свіжому зведенні вказала, що контрнаступ ЗСУ на Херсонщину набирає оберти.
Антонівський міст вийшов із чату: чому окупантів не врятують переправи через Дніпро
В МІ-6 вважають, що втрати росіянами Херсону серйозно б підірвала намагання росії представити окупацію як таку, що мала успіх.
Про успіхи на південному напрямку повідомила речниця ОК «Південь» Наталія Гуменюк. Вона додала, що одразу після того, як ЗСУ вибили з Андріївки росіян, ворог «активізував повітряні удари, проте наші позиції міцні».
Читать на thepage.ua