
Українців закликали ощадливо використовувати електроенергію і вдень
«Укренерго» звернулось до українців із закликом розсудливо користуватись електроенергією не лише увечері, а й вдень. У зв’язку із пожвавленням споживання сьогодні вранці на 6% компанія була змушена застовувати графіки аварійних відключень у Києві та області, а також у Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Харківській та Сумській областях.
Обмеження вводяться задля того, би ремонтні бригади «Укренерго» мали можливість відновити обладнання, яке було пошкоджене російськими ракетами під час масованих ракетних обстрілів. В компанії наголошують, що «чим більше буде споживання, то більше буде обмежень».
Українців закликали вранці та ввечері звести користування електрикою до мінімуму, а вдень – не вмикати одномоментно декілька потужних електроприладів. В «Укренерго» радять населенню користуватись пральними машинами, обігрівачами, бойлерами та іншими енергозатрат ними приладами вночі.
У Києві віялові відключення розпочалися від ранку: графік на 12 жовтня
Контекст. За даними очільника Міненерго Германа Галущенка, протягом 10 — 11 жовтня російські загарбники пошкодили 30% енергетичної інфраструктури України. Через те суттєво збільшилося навантаження на українську енергосистему.
Читать на thepage.ua
