Україна та РФ провели 11-й обмін полоненими
Україна та Росія провели 11-й обмін полоненими. Зокрема, додому повернувся голова Шевченківської ОТГ Олег Пилипенко, який упродовж двох місяців перебував у полоні.
Про це повідомив глава Миколаївської ОВА Віталій Кім у Telegram, передає Час пік. "Сьогодні 11-й був обмін завдяки координаційному штабу роботи з полоненими.
Чому говорю сьогодні? Тому що два місяці був у полоні наш голова Шевченківської ОТГ Олег Пилипенко, якого дістали і вели переговори дуже довго. Тому до цього моменту не хотів і не міг про це говорити", - сказав Кім.
Він зазначив, що на даний момент Пилипенко вже знаходиться на території України. Як повідомлялося раніше, українська розвідка вважає, що , якщо Донбас буде захоплено повністю.
Читать на vchaspik.ua
