Україна отримала від Німеччини першу систему ППО IRIS-T — Spiegel
Німеччина передала України першу зенітну установку IRIS-T, яка дозволить захистити українців від ракет рф. Про це пише Spiegel.
Сучасну систему ППО передали українським військовим у вівторок, 11 жовтня, біля польсько-українського кордону.
Це перша з чотирьох установок, яку Німеччина планує надати Україні. Інші три системи надійдуть вже наступного року.
IRIS-T є найсучаснішою системою ППО Німеччини. Вона був розроблена німецькою збройовою компанією Diehl Defense. Зенітний комплекс наземного базування в першу чергу призначений для захисту мирного населення.
Передача IRIS-T є наразі досить актуальною для України, враховуючи вчорашню масовану ракетну атаку рф, яка частково знищила критичну інфраструктуру.
Контекст. У понеділок та вівторок, 10-11 жовтня, росія атакувала ракетами та безпілотниками великі міста України. В результаті обстрілів є жертви серед мирного населення.
Читать на thepage.ua

