Україна допоможе Польщі з вугіллям та електрикою: експорт почнеться вже в вересні
Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Читайте Vlasti в Telegram: повідомляємо лише найцікавіше За його словами, мова йде про 100 тисяч тонн вугілля у вересні, які зараз критично необхідні польським партнерам.
Шмигаль зазначив, що запаси вугілля на українських складах складають майже 2 млн тонн, це в 2,5 рази більше, ніж на цю дату минулого року. “Тому готові підставити плече підтримки нашим польським друзям”, - зауважив прем'єр.
Також зараз активно реконструюється лінія електропередачі від Хмельницької атомної електростанції до польської підстанції Жешув. “Планували закінчити до 14 грудня, але завдяки пришвидшенню робіт можемо завершити на тиждень раніше.
Це дозволить експортувати до Польщі додатково до 1000 МВт. Зі свого боку просимо Польщу сприяти в розширенні експортних квот у рамках ENTSO-Е”, - пояснив Шмигаль Також він додав, що наразі Україна експортує до європейської енергомережі лише 300 МВт.
Читать на vlasti.net
