У Житомирській області начальник відділення банку вкрав кошти клієнтів
Банківського працівника у Житомирській области викрили на привласненні коштів клієнтів. Про це повідомляє кіберполіція.Користуючись службовим становищем, 32-річний очільник відділення однієї з фінансових установ здійснював несанкціоноване втручання в облікові записи у системі. Він знімав кошти з рахунків клієнтів.
Збитки однієї з потерпілих сягають 12 тис. доларів.Наразі встановлено махінації на суму 734 тис. гривень.
Фігурант привласнював кошти переважно людей старшого віку, розраховуючи на відсутність у них достатніх знань з мобільними застосунками банку.Досудове розслідування розпочато за ч. 3 та 4 ст. 191, ч.
1 та 2 ст. 200, ч. 1 ст.
357, ч. 1 ст. 361, 366 КК.
Читать на 368.media