
У українців без щеплення забиратимуть COVID-сертифікати: у Мінцифрі озвучили основні проблеми
У Міністерстві цифрової трансформації, керівник якого Михайло Федеров розповів про фейковий додаток у стилі «Дія», де можна було створити підроблені документи, в тому числі й про вакцинацію (до речі, його розробника вже затримали), розробляють механізм видалення COVID-сертифікату, якщо буде підтверджено, що він не є справжнім. Про це розповів керівник із розвитку електронних послуг Мстислав Банік.
«Є якась кількість таких випадків, правоохоронні органи абсолютно точно ними займаються. Відповідальність за це теж є, лікар карається — до 3 років позбавлення волі та 170 тисяч гривень може бути штраф» , — зазначив він, але додав, що дізнатися про те, справжній чи ні COVID-сертифікат у людини, можна тільки в тому випадку, якщо вона захворіє.
. Читать на w-n.com.ua
