
У США розслідують підпал заводу олігарха Ігоря Коломойського
Минулого тижня у американському штаті Огайо згорів непрацюючий з 2016 року металургійний завод українського олігарха Ігоря Коломойського. Слідчі підозрюють підпал, інформує «Суспільне» з посиланням на американського репортера-розслідувача Майкла Саллаха.
За словами журналіста, в офісі начальника пожежної охорони штату Огайо вважають, що це було зроблено навмисно.
Пожежа на заводі спалахнула минулого тижня, через два дні після того, як генеральна прокуратура штату Огайо почала розслідувати справу про масштабне забруднення навколишнього середовища, повідомила журналістка Тетяна Козирєва. На території заводу були виявлені токсичні відходи, які потрапляли в прилеглу річку.
На умисний підпал зокрема, вказували не працюючі біля згорілого заводу
Читать на rusjev.net
